واقعیت در تمرکز ، تدام و پشتکار شماست ، هیچ کسب و کاری یک شبه انسان را ثروتمند نمی کند بلکه باید با تداوم و پشتکار بصورت مستمر در مسیر انجام آن کار حرکت کنید تا به درآمدهای ایده آل برسید.

راهکار کسب درآمد ما بدون تخصص و مهارت است اما هر میزان زمان بگذارید به همان میزان پول دریافت خواهید کرد و به درآمدهای بیشتر دلاری خواهید رسید ، طبق تجربه شخصی ما اگر روزی دوازده ساعت کار کنید حتی به درآمد ۱۰۰ دلار در روز نیز خواهید رسید.

روشهای بسیار زیادی وجود دارد تا بتوانید از اینترنت به دلار پول در بیاوریدمثل دراپ شیپینگ با همکاری در فروش ، ایجاد سایت ، فریلنسری یا همان دورکاری ، یوتیوبری ، تولید محتوا ، همکاری با گوگل یا همان دستیار گوگل ، همکاری با آمازون ، فروش املاک مجازی و هزاران مورد دیگر ما این دوره را در دوره جامع مشاغل دلاری ارائه کردیم اما همه اینها نیاز به یادگیری مهارت و تخصص دارد ، حتی از یکسری موانع مثل حساب ارزی ، معضل زبان ، مشتریابی خارجی و خیلی موارد دیگر هم باید عبور کنید و در بازه زمانی طولانی باید به سراغ این نوع تخصص های بسیار پولساز بروید ، ولی برای شروع بهترین روش و راهکار همین کسب درآمد دلاری بدون تخصص و مهارت است

 

دقیقا با چه روشی باید درآمد کسب کنم؟

با ثبت نام رایگان در یک سری از پلتفرم‌ها که در بستر اینترنت و با انجام یک سری وظایف ساده که نیاز به تخصص ندارد به شما پیشنهاد میدهد و با انجام هر کدام از این وظایف مبلغی به صورت دلار به شما می‌پردازند.

آیا این پلتفرم ها واقعی هستند؟

بله واقعی هستند و این نوع درآمد بین مجموعه ما و بسیاری از دانش آموختگان ما تجربه شده و در حال کسب درآمد دلاری هستند و به راحتی از آنها برداشت ‌کردیم.

یک نمونه از وظایف ساده این پلتفرم ها را مثال بزنید؟

مثلا ویدئوهایی به شما نمایش می‌دهند.
با کلیک کردن روی ویدئو و Play شدن آن ، مبلغی به کیف پول شما اضافه می‌شود .

هر پلتفرم‌ مبالغ گوناگونی می‌پردازد. مثلا یکی برای کلیک کردن روی هر ویدئو 1 سِنت می‌پردازد و دیگری ممکن است 3 سِنت به شما پرداخت کند. (هر دلار 100 سنت است)

دیدن هر ویدئو چند ثانیه بیشتر زمان نمی‌برد.نهایت 20 ثانیه . البته چند ویدئو را می‌توان همزمان باز کرد تا درآمد شما بیشتر شود.

این نمونه ای از این وظایف ساده هست و هزاران مدل ساده دلاری وجود دارد.

چه دلیلی دارد برای این وظایف ساده به ما پول بدهند؟

برای همان مثال بازدید ویدیو ، پلتفرم‌ها مبلغی از یوتیوبرها می‌گیرند ، بخشی را خودشان بر می‌دارند و بخشی را به افرادی مثل شما می‌پردازند تا روی ویدئوها کلیک کنید . زیرا فقط به این شکل بازدید واقعی به حساب می آیید. این فقط یک مدل درامد دلاری بدون تخصص هست و هزاران نمونه تایید شده از طرف ما هست که در حال درآمد از اون هستیم.

میزان و مبنای درآمد دلاری ما به ازای هر یک ساعت چقدر است ؟

طبق تجربه مجموعه ما و دانش پذیران ما ، شما می‌توانید به صورت میانگین هر یک ساعت تا 5 دلار درامد داشته باشید.

وقتی با این وب‌سایت‌ها کار کردید و به انجام این کارها مسلط شدید ، سرعت عمل شما بهار می شود و قطعا می‌توانید هر ساعت تا 6 الی 8 دلار هم کسب درامد داشته باشید.

چگونه دلار را به ریال تبدیل کنیم؟

خبر خوب این است که با توجه به تحریم ها و عدم حساب ارزی و پی پال برای ایران شما می توانید درآمد دلاری خود را از وب‌سایت‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم نیازی به اکانت PayPal ندارید.
به شما یاد می دهیم تا در سایت های واسط ایرانی ثبت نام کنید و با یک کارمزد اندک ، پول خود را به صورت ریال به کارت بانکی‌تان منتقل کنید.

چند نمونه از این‌ پلتفرم‌‌ها در اینترنت وجود دارد؟

در دنیا بیش از هزاران عدد از این پلتفرم‌ها وجود دارد.
اما بیش از 95 درصد آن‌ها کلاهبردار هستند و بعد از مدتی که داخلشان فعالیت کردید و برایشان کار انجام دادید ، پول شما را نمی‌دهند و اجازه برداشت از کیف پول‌تان را به شما نمی‌دهند.
آن 5 درصد باقی مانده هم یا با هویت ایرانی مشکل دارند ، یا برای وریفای کردن اکانت باید از یک شماره موبایل واقعی خارج از کشور استفاده کنید و همیشه با VPS داخل آن‌ها وارد شوید و فعالیت کنید.
و یا اینکه برای تسویه حساب به اکانت PayPal نیاز دارید. داشتن اکانت پی پال هم بخاطر وجود تحریم‌ها کاری بسیار چالشی بوده و به فرض اگر موفق شوید با هزینه کردن و روش‌های مختلف بدهید یکی برایتان بسازد ، احتمال لو رفتن و مسدود شدن اکانتتان وجود خواهد داشت.

چگونه می توانم معضل زبان انگلیسی را حل کنم؟

خوشبختانه دنیای علم و فن‌آوری کار را راحت کرده است.
کافی است هر کلمه و جمله‌ای که با آن برخورد کردید و متوجه نشدید را در گوگل ترنسلیت کپی کنید و ترجمه آن را ببینید.
هر چند که فقط یک بار آموزش کار با پنل کاربری این سایت‌ها را ببینید به آن مسلط خواهید شد و نیازی به گوگل ترنسلیت هم ندارید.

آیا کار با این پلتفرم‌ها پیچیده است؟

خیر ، این پلتفرم‌ها توسط سازنده و طراحانشان تا حد امکان ساده طراحی شده‌اند تا هر کسی بتواند به راحتی در آن فعالیت و کسب درآمد کند.

آیا با موبایل هم میشود از این پلتفرم ها درآمد دلاری کسب کرد؟

بله امکان کار با موبایل هم هست ولی سرعت کار و انجام میکروتسک‌ها یا همان وظایف ساده با کامپیوتر و لپ تاپ بخاطر وجود موس(ماوس) و مانیتور بزرگتر کمی سریعتر است.اما در کل بله با موبایل هم می شود.

آیا می‌توان با چند اکانت داخل این پلتفرم‌ها کار کرد تا درامد دلاری بیشتری کسب کنیم؟

بله ،می‌توانید اکانت‌های بیشتری بسازید و به اصطلاح این پلتفرم‌ها را دور بزنید .

آیا این پلتفرم‌ها نیاز به رفرال (زیرمجموعه گیری) دارند؟

خیر بدون نیاز به زیرمجموعه گیری به شما درآمد می دهند.

این‌ ذهنیت وجود دارد که اگر با این پلتفرم می توان درآمدی روزانه داشت پس دیگر کسی سر کار نمیرفت و همه این کار رو انجام میدادند!

این استدلال از پایه اشتباه است. به چند دلیل:
یکی اینکه این‌ها پلتفرم‌های خارجی است و عمده افرادی که در این‌ها فعالیت میکنند ساکن کشورهای دیگر هستند. در بیشتر این کشورها اگر شخص مثلا 20 دلار از این پلتفرم در بیاورد،صرفا میتواند پول یکی دو وعده غذایش را تامین کند و نهایتا حتی صرف مخارج یک‌روز خود هم نمی شود.

اما در ایران قواعد فرق می کند آن هم بخاطر اختلاف ارزش ریال و دلار است.

دوم اینکه همه از این پلتفرم‌ها و نحوه کار آن‌ها باخبر نیستند.

سوم اینکه افرادی که هم که با خبر میشوند یا به آن‌ها میگویی،بیش از 99 درصدشان باور نمیکنند و پیگیر این ماجرا نمیشوند،پس در نتیجه تعداد افرادی که وارد این مارکت میشوند و در این پلتفرم‌ها فعالیت دارند تعداد زیادی نیست. همینجوری هم خوب است.اگر همه هجوم میاوردند که عرضه و تقاضا به هم میخورد و دیگر نمیشد در این پلتفرمها کار کرد.

و از طرفی اینفلوئنسرهایی که در شبکه های اجتماعی در زمینه آموزش کسب درآمد دلاری فعال هستند،این پلتفرم‌هایی که در این دوره معرفی کردیم را معرفی نمیکنند .کار درستی هم میکنند. چون اگر عرضه و تقاضا به هم بخورد و همه دسترسی داشته باشند دیگر خودمان هم نمیتوانیم در آن‌ها درامد کسب کنیم.

کار با این پلتفرم‌ها چیست؟

داشتن یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ یا تبلت که به اینترنت متصل است.

آیا پشتیبانی هم می‌کنید؟

این دوره‌ به شکلی طراحی شده که تمام نکاتی که با آن ممکن است مواجه شوید برایتان به صورت صفر تا صد توضیح داده شده به شکلی که نیازی به هیچ پشتیبانی نداشته باشید. تمام مطالب این دوره بسیار ساده است و تمام مراحل توضیح داده شده و به چالشی برخورد نمیکنید که نیاز به پشتیبانی داشته باشید. ولی در عین حال داخل دوره پل ارتباطی پشتیبانی قرار دارد.

ارزش این دوره چقدر است؟

ارزش این دوره معادل یک روز کاری شما با درآمد دلاری هم نیست، قیمت اصلی این پکیج با مبلغ ۱۲۸۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده که فعلا با ۴۰ درصد تخفیف به ارزش ۷۶۹۰۰۰ تومان در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، با خرید این دوره بدون شک در همان روز اول به مبالغ بالای ۲۵ دلار در روز خواهید رسید.

جهت خرید اینجا کلیک کنید