آموزش از بین بردن درد با قدرت ذهن | نسیم سبحان

از بین بردن درد با قدرت ذهن

 

برای درک بهتر این مطلب، بهتره پست قبلی رو هم بخونین (اگه هنوز نخوندین!)

آموزش از بین بردن درد با قدرت ذهن
به پشت دراز بکشین یا با ستون فقرات صاف بشینین، تنفس ریتمیک انجام بدین (بهتره ریتم تکنیک نفَس زندگی باشه)، این فکر کاملا وافعی رو تو ذهنتون داشته باشین که با هر نفس پرانا (انرژی حیات) رو نفس میکشین.

حالا وقتی بازدم میکنین، پرانا رو بفرستین به قسمتی که درد میکنه. ( تو پست قبل یاد گرفتیم که چطور از اراده مون استفاده کنیم دیگه)

حالا نفس بکشین و پرانای بیشتری رو به نیت فرستادن به جایی که درد میکنه جذب کنین. نفس رو حبس کنین و پرانا رو قدرتمند و متمرکز کنین، و با این تصور بازدم کنین که درد رو بیرون میرونین و جاشو پر از انرژی میکنین.

بنابراین کاری که میکنیم اینه که تنفس ریتمیک انجام میدیم، با این تصور که تو نفس کشیدن انرژی حیاتی رو جذب میکنیم: نفس میکشیم، حبس میکنیم تا انرژی متمرکز بشه، و تو بازدم تو ذهنمون دستور میدیم که انرژی به جایی که درد میکنه جاری شه و درد رو بیرون کنه.

این کارو ۵ دقیقه انجام بدین، بعد چندتا نفس عمیق و تیز بکشین و کمی استراحت کنین. و بعد دوباره تمرین کنین تا جایی که درد کلا از بین بره.

کسایی که با «تکنیک نفس زندگی» تمرین میکنن، دقیقا با همون ریتم انجام بدین. ریتم نفس زندگی رو انجام بدین، و زمانش هم طبق دستورالعمل سه تا تمرین ۵ دقیقه ای!

خیلی از درد ها تو ۷ نفس از بین میرن. اگه دستتون رو بذارین جایی که درد میکنه، سرعت این فرآیند سریعتر هم میشه.

میتونین با بازدم، پرانا رو از طریق دستتون ارسال کنین. (تو پستای بعدی یادتون میدم چطور با همین تنفس خودتون و دیگران رو با انرژی حیاتی درمان کنین?)

 

 

چندتا نکته:

 

موقع دستور دادن، زور نزنین! با ملایمت فقط بگین که اینطور بشه. و دقیقا همونطور خواهد شد! تمرینای پاکسازی قبلی رو بخاطر همین یاد گرفتیم که گره ها و انسداد ها رو رفع کنیم تا راهمون باز باشه و بتونیم راحت کار کنیم.
نیازی نیست حتما تصورتون خیلی دقیق باشه! اینکه انرژی چه رنگی باشه و چجوری باشه مهم نیست. مهم اینه که احساس کنین که انرژی طبیعی حیات رو با تنفس جذب میکنین، و هدایتش میکنین.
این کار به هیچ وجه جادویی و اسرار آمیز نیست. قرن‌هاست که یوگی‌ها دارن این کارها رو انجام میدن. و ما هم به سادگی میتونیم انجامش بدیم.

 

 

حرف آخر

 

تکنیک ها رو یاد میگیرین، تنها کاری که لازمه بکنین اینه که تمرین کنین و تمرین کنین و تمرین کنین. و لطفا این کارو بکنین. البته اگه میخواین زندگیتون رو عوض کنین و آرزوهاتون رو کاملا واقعی تجربه کنین و ازشون لذت ببرین!

اگه این پست براتون مفید بود، با دوستای خوبتون به اشتراک بذارین!

 

لطفاً نظرها، پیشنهادها و پاسخ خود را با ما و سایر همراهان آکادمی نسیم سبحان در بخش نظرات (زیر همین مقاله) به اشتراک بگذارید.

2 دیدگاه در “آموزش از بین بردن درد با قدرت ذهن | نسیم سبحان

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.